top of page

MUSTAFA ERSÖZ

Uzun yıllardır Bilgi İşlem alanında çalıştı ve teknolojiyle aktif olarak çalışma imkanı buldu. Bütün tecrübelerini topladığı 2020 yılında kendi şirketi MSE Teknolojiyi kurup müşterilerine Server & Storage, Kablolu – Kablosuz Network, CCTV , Sanallaştırma, Yedekleme, Disaster, Zayıf Akım, Data – Fiber Sonlandırma, Firewall, Antivirüs, DLP, NAC, SIEM, Microsoft Sunucu Sistemleri, Teknolojik Cihazların satış, kurulum ve destekleri vermeye başladı. Aynı zamanda GENÇASKON [Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Gençlik Kolları]’ nın Antalya Şubesinde Sektör Kuruları Başkanı olarak da aktif görev almaktadır. 

Özel ve Kamu alanlarında bir çok referansları oldu, her referansın beraberinde yeni müşteriler getirmesi tutku ile yaptığı işinde ki en büyük motivasyon kaynağı oldu. Vatana, millete katkı sağlamanın bir yolu olarak başarılı tamamladığı bu işlerde başta gençler olmak üzere bilişim sektöründeki diğer arkadaşlarına da bir ışık oldu. Şimdi de mevcut bilgi ve tecrübelerini siz değerli blog ziyaretçilerim ile paylaşmak için sizlere bu sayfayı hazırladı.

Blog sayfamda Sistem, Network ve Yedekleme konularında kendi özeliniz ve şirket yapılarınızda kullanacağınız çok değerli bilgiler yer alıyor. Bu konuları dikkatle incelemeniz sizlere fayda sağlayacaktır. 

mustafaersoz_edited.png
Ben Kimim?: Ben Kimim?
bottom of page